Дорогі гості сайту, ось і пройшла друга міжнародна галерея-конкурс «Малюючи бісером…»
Протягом літа Майстри надсилали свої роботи для участі в конкурсі, із загальної кількості надісланих робіт було відібрано претендентів для участі в онлайн голосуванні (першому етапі конкурсу), 1-15 вересня на сайті проходило он-лайн голосування.
20 картин, що набрали найбільшу кількість голосів, пройшли у другий (завершальний) тур конкурсу, який проходив у Москві 27-30 вересня 2012 р. в рамках виставки «Формула Рукоділля» КВЦ «Сокільники» 4 павільйон, а відвідувачами виставки, шляхом народного голосування, було визначено три найкращі роботи.