[/expand]
Читати докладнiше

ГАЛЕРЕЯ-КОНКУРС
«
«МАЛЮЮЧИ БІСЕРОМ…» Digital 2020-2021

Увага!!!
З вересня 2020 року вносяться зміни в формат проведення

міжнародної галереї-конкурсу «Малюючи бісером …»

З метою надати можливість всім майстрам поділитися своїми досягненнями, а також всім щасливим власникам вишитих картин показати свої шедеври, ми прийняли рішення змінити формат нашого конкурсу. З причини нинішнього стану, пов’язаного з обмеженнями проведення масових заходів, ми пропонуємо взяти участь в оновленій галереї-конкурсі «МАЛЮЮЧИ БІСЕРОМ …» Digital 2020.
Ми перемістимо XIV Галерею-конкурс в цифровий простір і тепер у Вас з’явиться можливість розповісти про себе, показати свою роботу, поділитися емоціями і отримати винагороду, не виходячи з дому, в online режимі. Обіцяємо широку суспільну увагу і великий призовий фонд.

 

1.Терміни

1.1 «учасники конкурсу» — майстри, щасливі власники, а також усі, хто беруть участь в голосуванні;

1.2 «майстер» — поважна людина, яка виявила майстерність, дивовижне терпіння, і завершила роботу;

1.3 «щасливий володар» — гідна людина, що отримала в подарунок або придбала (за відсутністю дивовижного терпіння) картину, вишиту бісером;

1.4 «журі» — авторитетні фахівці (Росії, України, Німеччини) в області сучасного рукоділля;

1.5 «інтернет — голосувач» — цінитель прикладного мистецтва, який володіє мінімальним рівнем навиків поводження з ПК;

1.6 «відвідувач виставки» — щасливий цінитель прикладного мистецтва, що має можливість побачити все на власні очі;

1.7 «виставка» — в Росії (Москва + Самара) — «Формула рукоділля», в Україні (Київ) — «Craft.Business & Hobby», в Німеччині (Франкфурт на Майні) — «Kreativ Welt»;

1.8 «нагородний куб «Малюючи бісером …»- найвища нагорода сезону галереї – конкурсу;

1.9 «призовий фонд» — сума грошових коштів, призначена для винагороди всім учасникам конкурсу, складається з сертифікатів на право безоплатного придбання товарів ТМ Олександра Токарєва. Загальний призовий фонд галереї — конкурсу 4000 у.о.;

1.10 «у.о.» — евфемізм, 1 у.о. для Росії — 50 руб., для України — 20 грн., для Німеччини — 0.75 євро;

1.11 «цінні призи» — вироби, що мають велику цінність (на думку дарувальника), сертифікати на право одноразового придбання з величезними знижками;

1.12 «дарувальник» — особа або організація, які побажали висловити свій захват і захоплення на адресу учасників конкурсу;

1.13 «картина» — робота, вишита бісером за розробками Олександри Токарєвої;

1.14 «інтернет — галерея — конкурс» — конкурс серед майстрів і щасливих володарів — переможці визначаються і нагороджуються з використанням інтернет технологій (інтернет — голосування і журі);

1.15 «галерея — конкурс» — конкурс серед майстрів і щасливих володарів — переможці визначаються і нагороджуються на виставках (голосами відвідувачів виставок).

 

  1. Порядок і умови проведення галереї — конкурсу

2.1. У галереї — конкурсі можуть брати участь майстри з будь-яких країн.

2.2. До участі приймаються роботи, вишиті за розробками Олександри Токарєвої.

2.3. За підсумками попереднього відбору, за надісланими анкетами і фотографіями картин 40 учасників запрошуються до участі в інтернет — галереї- конкурсі.

2.4. Всі учасники нагороджуються призами та цінними подарунками. Кожен учасник може стати володарем нагородного кубка сезону. Сертифікати не підлягають обміну на грошові кошти та є виключно засобом, зобов’язуючим організатора конкурсу передати його пред’явнику товар на суму, еквівалентну номіналу сертифіката.

2.5. На етапі інтернет online галереї-конкурсу переможці визначаються за результатом інтернет-голосування на офіційному YouTube каналі компанії www.youtube.com/c/ALEXANDRATOKAREVA

 і на сайті галереї-конкурсу

http://risuya-biserom.com

 

  1. Вимоги, до робіт

3.1. Приймаються роботи, виконані за розробками Олександри Токарєвої (картини вишиті за наборами і схемами ТМ Олександра Токарєва).

3.2. Роботи повинні бути виконані з урахуванням рекомендацій автора за правилами вишивки (інструкція для вишивки картин) і з використанням бісеру, зазначеного в інформаційних листах до схем. Допускаються незначні заміни кольорів бісера, якщо ці заміни не привели до зміни кольорової гами, задуманої автором.

3.3. Роботи можуть містити деякі елементи інших матеріалів: стразів, каменів, різних компонентів. Такі елементи не повинні займати більше 5% від загальної площі роботи.

3.4. Роботи, які посіли з 1 по 3 місця в цій галереї — конкурсі, не приймаються для участі в наступній галереї — конкурсі. З цими роботами майстер або щасливий володар може приймати участь в наступних галереях — конкурсах (через один конкурс). Учасники, чиї роботи зайняли з 4 по 40 місце, можуть подавати заявки на участь в наступних галереях — конкурсах.

  1. Чотири етапу галереї — конкурсу.

4.1. Галерея-конкурс «МАЛЮЮЧИ БІСЕРОМ…» Digital 2020-2021 проходить в online режимі, в якому визначаються і нагороджуються переможці. У кожного учасника є можливість стати переможцем.

4.2. Заявки учасників, Відео-есе і фотографії робіт приймаються на електронну пошту організатора:
tokarevabiser@gmail.com – для учасників з України та інших країн.
mailto:perlen-tokarewa@gmx.de– для учасників з Німеччини та країн західної Європи
або на сайті http://risuya-biserom.com/regestratsiya/

4.3. 40 робіт, відібраних організатором, розміщуються на сайті http://risuya-biserom.com

 для участі в XIV ГАЛЕРЕЇ-КОНКУРС «МАЛЮЮЧИ БІСЕРОМ…» On-Line 2020 -2021.

Так само на нашому YouTube каналі www.youtube.com/c/ALEXANDRATOKAREVA розміщуються Відео-есе учасників.

Переможці визначаються і нагороджуються з використанням інтернет технологій (інтернет-голосування та журі).

4.3.1. Десять робіт, які набрали найбільшу кількість інтернет – голосів, отримують такі бали: за 1 місце — 14, за друге — 12, за третє — 10, за четверте — 8. За п’яте — 6 балів, з шостого по десяте — від 5 до 1 по низхідній.

4.3.2. Кожен із 5 міжнародних членів журі віддає 6, 8, 10, 12 і 14 балів п’ятьом кращим, на їхню думку, роботам. Ці бали складають 50% від загальної суми. Ще 50%, які залишились, це голоси інтернет-голосування.

4.3.3. Загальний результат голосування — це сума балів журі і користувачів інтернету. П’ять робіт з найбільшою кількістю балів в кінці голосування стають переможцями.

4.3.4. Нагородження учасників першого етапу: за 1 місце — нагородний куб «Малюючи бісером …» і сертифікат на 250 у.о. на право безоплатного придбання товарів ТМ Олександра Токарєва, за 2 місце — сертифікат на 200 у.о., за третє місце — сертифікат на 150 у.о., за четверте — сертифікат на 100 у.о., за п’яте місце — сертифікат на 50 у.о., за місця з 6 по 10 — сертифікат на суму 35 у.о., учасники що зайняли місця з 11 по 40, отримають сертифікат на право разової покупки продукції ТМ Олександра Токарєва зі знижкою 50% (сума разової покупки, обмежена 200 у.о.). Всім учасникам вручаються дипломи учасника «інтернет — галерея – конкурс». За бажанням зареєстровані на сайті www.biser-tokareva.com інтернет-голосуючі в період голосування отримують знижку 10% на право разової покупки продукції ТМ Олександра Токарєва.

 

Галерея — конкурс «Малюючи бісером …» — чудова демонстрація творчого відтворення дійсності. В нашій галереї ви відчуєте здивування від можливостей бісеру, захоплення від працьовитості й майстерності рукодільниць, захват від побаченого, а учасники отримають увагу і визнання за виконану роботу і витрачений час.

                                           

Впевнена, що Вас і Ваші роботи повинні побачити.

З повагою, Олександра Токарєва.